KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9915006
nr 991 5006
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Blandteknik, Hans Arnold (1925-2010), fågel, signerad, motivet: 17x12
Utrop:
1.500 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 november 2015
kl 19:50:25
350 kr
600 kr
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold